fbpx
parallax background
book_table_MK1

Добредојдовте во
Порта Ресторан


 
 
 
 
 
 
 

Вкусна храна
придружена со
прекрасен поглед

Она што не опишува е: прекрасен поглед, вкусни специјалитети и модерни апартмани дизајнирани за незаборавен престој со вашите најблиски.

СПЕ
ЦИЈАЛ
ИТЕТИ
Летна Манџа

(домат, пиперка, сирење, јајца, сува пиперка)


Сендвич со Телешко

(телешко месо, печурки, кромид, кашкавал, корнишони, домат, марула, сос)


Бифтек "Порта"

(бифтек, порта сос со печурки)


"Порта" Пица

(кечап, кашкавал, кулен, чадено телешко, пиперка, маслинка, кромид, домат, сирење, пршута)


Нашето Мени

Четворокреветен Апартман со поглед кон езеро

Големина на Апартман: 20 m²
Ова студио се состои од два дупли кревети и еден брачен кревет, поглед кон езеро, кафемат за правење на кафе или чај, приватен влез и клима уред.

Еднокреветен Апартман

Големина на Апартман: 15 m²
Овој апартман се состои од 1 двоен кревет и единечен кревет, кафемат за правење на кафе или чај, кабловска телевизија и просторија за појадување.
parallax background
 

Што не прави
подобри од другите?

1
Одлична и ефективна услуга, проследена со насмевки
2
Богато мени со вкусна храна и пијалоци
3
Прекрасен поглед кон езерото
4
Апартмани креирани за одличен престој со вашите најблиски


Се што правиме
е направено со љубов


За Нас