#htmlcaption1

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Ви благодарам многу Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши се

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.

нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро.W

Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена,

15 Парчиња Дрво Awl Восок Напрсток Игла Режа Шиење Кожа Занает Алатки за Полнење Leathercraft Додатоци За Прилаг

П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 14 дена

(исто како ќе го изберете)2 Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања в

Wecome на нашите stroe За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајт

Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји

ако дијаманти не е доволно, можете да не контактирате директно .Хуманизација боја retrieval операција повеќ

За Круг дијамантЗа плоштадот дијамантДијамант слика : 1Висок Квалитет ДијамантДијамант слика : 2HD Слика

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе...

Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции4.Мали платно е само погоден за п

Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно За било која причина, ако сакате само да се вратат на п

Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3 Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производ

но, ве молам обидете се да се обезбеди висока резолуција и јасно слики, ние ќе ја завршиме и да почне брод

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, и

Попродажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго Почитувани, се обрне внима

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага, ви благодар

Дел # : A72 L 2 на Овој оглас е за НОВ ПРИЛАГОДЛИВ ДВОЈНО ПАТИ, ЧИСТА ЗАВРШИ HEMMER ЗА ИНДУСТРИСКИ ЕДНА ИГЛА за Ш

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

За Платно : Сите на платно се дизајнирани од страна на нашите вработени професионални дизајнери, дизајн

Дијамант paiting се полуготови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи

НОВИТЕ Дами Дијамант мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Крстот Бод Колекции Плоштадот Дијамант Сликарство жен

Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви спец

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе...

Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви сл

Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди колку ќе биде .EMS изразат испорака обично т

Машина За Шиење Serger Пониски Нож H004137 Elna, PfaffОпис На ПроизводотМашина За Шиење Serger Пониски Нож H004137 Elna, Pfaff

Шиење Машина За Шиење Serger Горниот Нож 412585 , ПејачКомпатибилен со Пејачот Serger Модели : 14u12a 14u13 14u32 14u34a 14u34b 1

Испорака Време Вашите позитивни повратни информации и 5ѕвезда DSRS значи многу за нас.

Машина За Шиење Serger Горниот Нож 127734001 Брат, Husqvarna ВикингОпис На ПроизводотМашина за шиење Serger Горниот Но

Кина Пост Воздух mail Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежн

18 големини 24" 60cm Кружни Бамбус Игли за Плетење ПоставуваКарактеристикиДвојно зашилени завршува.Соврше

02 / Едноставен и лесно да се научат На платно само дијамант вежба ставете ги во соодветниот број за лока

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Тоа