#htmlcaption1

Боја : Црна каков извор на волтажа : 20 / 24 pin ( ATX приклучок ) Напон тест : +12 V , 12 V , +5 V , 5 V , +3.3 V , +5 V Стојат од ст

Карактеристики : 1 Преносни адаптер е лесен да се носат во вашата торба за лаптоп кога патувате 2 Plug & play и�

● Стандарди : USB(Universal Serial Автобус)Вер:2.0● Поддржува RS232● Стандардна DB9 машки конектор● Над 1 Mbps прено�

Вовед : Оваа аудио декодер може да авто конвертирате HDMI влез за да 5.1 канал аналоген аудио излез, како и п�

DIY Слушалка Кабел ЈП sterling silver 4 N 4 акции (една 1.2 MM 40 sterling silver) 1.2 m (надвор од топлина се смалуваат цевка)ЈП ste

Опис на производот Овој HDMI аудио extractor не само за да се задоволат идеалната слика на HDTV но, исто така, да с

Десна Аглеста 90 степени USBC TypeC до USB 2.0 Женски OTG Кабелот за Мобилен Телефон Таблета & Лаптоп White & ЦрнаСе ра

2 стандардНа 110тип сите отпуштања се колоркодирани со двете T568 A и T568 B жици шеми.На RJ45 КОРЕКЦИЈА ПРИКЛУЧО�

СпецификацијаЦелосно во Согласност со PCIЕкспрес База Спецификација, Ревизија 1.0 aPCIe Мулти Функцијата на

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи,

Лаптоп DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за DELL Inspiron 5420 7420 Vostro 3460 M421 R бесплатен превозот 1pieces / мног

Преносни 7.4*5.0 DC совети за DELL адаптер за напојување полначот 5.5*2.1 Преносни 7.4*5.0 DC адаптер 5.5*2.1 мм За DELL Кар�

Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел За Acer E5 E5511 E5521 E5551 E5571 E5571 G V3572 V5572 Z5 WAH DC02001 Y910Пакет Се Вклучени1pcs DC02001 Y910 LCD Кабел

Лаптоп DC Моќност Џек Конектор Приклучок за DELL E6330 E6430 E6530 E5530 E5520 E5420 E5430 E4200 бесплатен превозот 10pieces / многу�

Име : 86 Тип Една Порта FaceplateГолемина : 86 x 86 mmБоја : Чиста БелаМатеријал : PC+ABS, УЛ 94 V2, ROHS согласностПримена :

USB Тип На Маж до 2,5 mm DC Моќност Приклучок Конектор DC Моќност Дијаметар на Приклучокот (Надворешно / Внатре

Име : 86 Тип Двојна Пристаништа FaceplateГолемина : 86 x 86 mmБоја : Чиста БелаМатеријал : PC+ABS, УЛ 94 V2, ROHS согласност�

МАЧКА.5e 24port 1 U patch panel за 100 / 1000 M БазаТ мрежа, пренос до 150 MHz 1 G MbpsТестирани перформанси според ISO / IEC 11801 КЛА�

Име : RJ11 6 P4 C Телефон модуларен приклучокКонтакт : 3u" позлатени на областа за контактБоја : Транспарентна

Име : Dustproof / Заштита Капи за RJ45 Кабел завршуваМатеријал : PE (УЛ Потврдија, Ro HS усогласеност)Боја : Црна (со

1 RJ45 Мачка 6 корекција тип женски продолжување адаптер (во линија спојка)2 Специјалниот дизајн со корекци

1 МАЧКА.5e 8port Patch Panel 1 U 10 Инчен Рек Планината2 Производ димензии : Должина= 10 инчен (25.4 cm), Height=4.45 cm (1 U), Длабо�

1 19 инчи 1 U 24port празно patch panel2 Преден панел : оближена со Цинк Лист Челик + ABS пластика дел + Транспарентна е�

U С брод пингСтанот : иста цена кон сите купувачиУслугаe Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен прев

Нови оригинални бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за IBM за LONOVO T510 T520 W510 W520 вградениот Звучник

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За SAMSUNG NP355 E5 C NP355 E4 X NP350 E5 C NP365 E5 C1.Верзија : LCD Кабел2.Тип

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За SAMSUNG 110 n108 nd10 nc101.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакет�

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За SAMSUNG N140 N143 N145 N148 N150 N1551.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПа�

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи,

МТVIKI 16 Port BNC Splitter Кутија 1 во 16 Видео Дистрибутер Multipler МТ1016 BC за Безбедност на системи за видео надзор Кам

1.2 m 90 степени Десна Аглеста Микро USB Завртка Планината до 3.0 Кабел за Податоци за Индустриски КамераДолж�

USB 3.0 Женската Порта Plug Џек Конектори За AsUX21 UX21 A UX21 E UX31 UX31 A UX31 E UX32 UX32 A UX32 E UX32 VD BX32 бесплатен превозот 2 парч

DC во кабел DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Acer 4745 5745 5745 G 4754 3750 G 10pcs бесплатен превозотС�

Кога многу PLCsсе во употреба во исто време, ве молиме бидете сигурни дека секоја PLC е правилно основани.Оп

USB 3.0 Женската Порта Plug Џек Конектори За Sansung Q470 Q470 C бесплатен превозот 10pcsСовети : ве Молиме погледнете ј�

Ние може да обезбеди приспособен SCSI кабел, како на вашето барање, како што се различни должина и специфи�

Почитувани Купувачи ви Благодариме за вашата поддршка Поради нашите пролетниот фестивал одмор ,логист�

Опис : Бесплатен превозот PCB Завртка Terminal Block Конектор, KF1282 P теренот : 5.0 MM / 0.2 инчи, Зелена, 5mm, KF128 2 PinsФото :

USB 3.1 Тип C USBC до 4 K HDMI HDTV Адаптер Кабел За Samsung Галакси S8 MacbookUSBC USB 3.1 ТипC Машки да HDMI Машки 4 K УлтраHD Адаптер

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин�

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

0.8 m / 2.6 ft USB 2.0 СУМ Машко Да СУМ Машко Бакар Кабел за Пренос на Податоци, Жица Линија Кабелот Доведе Црна0.8 m

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин�

USB3.0 HDMI Игра Фаќање Картичка HD1080 P Снимајте Видео во Живо Стриминг,Игра Снимање Уред за PS4 Xbox Еден 360 hdmi да u

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нарачки обработени навр�

НОВ Лаптоп, внатрешен звучник поставен За Acer 7560 7750 Лево и Право PK23000 F600Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИ