#htmlcaption1

50 JEXXI Шупливи Прстени трговија на Големо Цена 925 Sterling Silver Promoise Прстен Сјајна Зелена & Бела Кубни Циркони К

Пол : Жените, Мажите Материјал : Титаниум Челик Стил : Мода Прилики : Партија, саем, Коктел, Клуб, Секојднев

Caractéristiques de l'objetAmende оу режимот на чекањеТип d'article : anneauxПовод : partieТип де métaux : argent plaquéПроизводство du secteur :

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitmatériel : школка perleperle taille : 12mmanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #2

Caractéristiques de l'objetAmende оу режимот на ЧекањеТип d'article : anneauxMatériel : jadeПовод : partieТип де Métaux : 18 К или plaquéПроизво�

Caractéristiques de l'objetAmende оу режимот на ЧекањеТип d'article : anneauxПовод : partieТип де Métaux : 18 К или plaquéПроизводство du sec

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Производ : Кристал ПрстениБоја : БојаМатеријал : ЧеликПродажба на Единица : парчеПакет : OPP Вреќа1) Наредб�

JEXXI Врвен Квалитет Луксузни Жените Зелена Кубни Циркони Прстен 925 Sterling Silver Плоштадот Намали Кристал Дам�

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на �

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

98 / многу3 парчиња / многу3pcs Гроздобер Антички Сребрен Стр Круг Тиркизна Обетки Хривнија Ѓердан Жените

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен камен : Гранат 12x14mmEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен камен : Сини Топаз 12x14mmEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mai

Нови Пристигнување 20pcs Сребро Нерѓосувачки Челик Жените Mens Мода Спин Синџир Прстени Бесплатен Превозот

NIBA продавница за накит мода кристал Нерѓосувачки Челик Прстен за femalMOQ 1pcs Големина 6# / 7# / 8# / 9# Тежина 2.9 g П

Нови Пристигнување 20pcs Сребро Нерѓосувачки Челик Жените Mens Мода Спин Синџир Прстени Бесплатен Превозот

За насНие сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.98 / многу

Моден Англиски Британскиот Булдог ПрстенАко ви треба помалку од 50 парчиња,ве молиме да бидат слободни д

98 / многу2 парчиња / многуСостојба : сосема нов Тип : Жена Mens моден Синџир Прстени Големина : 1721 покажува#,

САД $ 21.25 / многу многу многу многу многу многу многу многуАко имате посебни барања, ве молиме оставете ј�

Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : 18 K злато позлатен Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадм

Материјал : Метал / Кристал Циркон / КристалГолемина : 6 : Дијаметар : 16.4 mm Периметар : 52mm7 : Дијаметар : 17.3 mm П

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит�

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит�

Големина на : внатрешен кол е 18mm и 17cm Тежина : 12g / pc Материјал : алуминиумски ,кристал

Опис : 18 K златни прстени, мажите накит, титаниум прстенМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик ( титан ), ахат�

Caractéristiques de l'objetAmende оу режимот на ЧекањеТип d'article : anneauxMatériel : ахатПовод : partieТип де Métaux : 18 К или plaquéПроиз�

Bienvenue à mon magasin!Caractéristique du produitПјер : opaleMentale matériel : 925 argentBague tailleTailleDiamètre6#12 13mm7#15 16mm8#17 18mm9#20 21mm10#22 23mm11#24 25mmPai

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitmatériel : corailmatériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpa

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitmatériel : opalematériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpai

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : пјер де sablementale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22

détails d'articleamende оу Режимот на ЧекањеТип d'article : AnneauxПовод : PartieТип Де métaux : argent PlaquéЗона де производство : Пек

Caractéristiques de l'objetAmende оу режимот на чекањеТип d'article : anneauxПовод : partieТип де métaux : argent plaquéПроизводство du secteur :

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50

начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.затоа што јас верувам дека клиентите е во п

* Откако ќе ги носи, уникатен и симпатична прстен докажува колку сте модерни.Оваа симпатична елени глава