Vilaxh компатибилен Црна 304 xl мастило кертриџ замена за HP 304 304xl за Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink кертриџ

Vilaxh компатибилен Црна 304 xl мастило кертриџ замена за HP 304 304xl за Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер

DEN 741.00
DEN 861.60
 

Тековен
Количина на стоки

Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
Ако вашата оригинална мастило кертриџ НЕ е 304 (или не 304 XL), НЕ се КУПИ оваа кертриџ.
Политики :
1. Или не, ве молам, точно пред исплата. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако оригиналниот мастило кертриџ е 304, може да се купи 304 XL од нашата продавница. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Пакет Содржина :
1pcs × Црно мастило кертриџ 304 xl
Производи Параметар
Боја : Црно-Три-боја
Модел : 304xl
Површина : Европа(печатач верзија)
Мастило Капацитет : Црна : 25ml Боја 20ml
Страница : Црна 600page (А4 формат 5%покриеност)
Боја 420page
Рок на траење : 24months
Компатибилен За Печатач Модел :
Deskjet 3720 3700 3732 3730 Принтер ink
Превозот :
1.
Плаќање :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Гаранција :
1. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.Vilaxh компатибилен 304 304xl Мастило Кертриџ за Deskjet 3700 3720 3730 3732 Печатач за 304 кертриџ ве молиме имајте во предвид :
Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто!
Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
304 мастило кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Повторно Произведени
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Целосна
КОЛИЧИНА:
1pcs
мастило кертриџ:
Remanufactured 304
Црна 304xl:
304 кертриџ
Црна 3700:
3700 печатач
Црна 3720:
deskjet 3720
Црна 3730:
Deskjet 3700 3720 3730 3732 Печатач
3700 3720 3730 3732 Принтер ink:
Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink

Најдобри понуди