10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светло сива Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска Школка Бисер ААА

10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светло сива Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска

DEN 268.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи . Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.ви благодарам!)
. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.89 /парче
Бесплатен Превозот Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Ви благодариме. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас .89 /парче
Стилски, Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.99 /парче
Реден Број : СП-0092
Мушка Големина : 10мм -18mm ( Различна големина ,Различни цена )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.89 /парче
Домот Солидни Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
16mm
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
SP-0093
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker

Најдобри понуди