7 Видео Врата Систем за Видео Врата Телефон Спогодба Колекции Лозинка тастатурата, СМАРТ Картичка +Електрично Штрајк Заклучување , Жичен/Безжична

7 Видео Врата Систем за Видео Врата Телефон Спогодба Колекции Лозинка тастатурата, СМАРТ Картичка +Електрично

DEN 8922.24
 

Тековен
Количина на стоки


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ова видео врата телефонот усвојува различен дизајн. Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 64 G ТФ-картичка.) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Тоа е брилијантен дизајн.
* На отворено камерата е во прилог со дожд доказ маска за да се спречи вода и за заштита на отворено камера од оштетување.2А Инсталација : Surface mount
Отворено Одделение Камера сензор : 1/3 инчен CCD Видите агол : 92° Дефиниција : 1000 TVL Led диоди за ноќно : IR Led диоди (180°) Анти-оксидација алуминиум панел Rainproof,Dustproof,и Анти-вандалот потрошувачка на Енергија : 2 W Max Инсталација : Површина /рамна гора
Далечински Управувач :
Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне до 50 метри :
Електрично Заклучување :
Ова е 12 V Електрично Заклучување на Rim заклучуваат, исклучуваат по електронски пат или со рака, флексибилни прекинувач, ниска потрошувачка на електрична енергија. Примена : дрво/железни врати; Работат на струјата : 0. Во текот на денот, на 6 led светла ќе не вклучи .
Електрични заклучување и затворен Отклучите, направи куќа побезбедно Оваа врата го телефонот може да работи со 12 V електрична брава, па можете да се поврзете на електрични заклучување на овој систем. Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,hands-free и Не се наруши функцијата. Јачината на светлината & шарени прилагодливи . Со оваа функција, не треба да одат од врата на врата за да го отклучите за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор. Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите. Мобилен СТАН со монитор, се слика,видео запис од рачно и отклучување на функции .2 Напојување 1 x 6-core терминал жица 1 x Монтажа плоча 1 x Отклучување терминал жица 1 x Далечински контролер 1 x Exit копчето 1 x Електрични штрајк заклучување 5 x ID keyfobs 1 x Торба Завртки 1 x Упатство
Внимание : ако треба купи контрола на Пристап на системите за работа со видео врата телефони заедно, како што се : ( Влезот guard систем/Безжичниот далечински управувач/Вратата за излез/контрола на Пристап напојување/ ID Keyfobs и било каква друга видео врата телефон делови) ве Молиме испратете порака до мене.

Други карактеристики

Тип:
Спогодба Систем
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Број На Модел На:
705WMJSENO11
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
лозинка
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Камерата тип на Сензор:
ccd
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Резолуција:
> 420 TV Линија
Камерата:
боја
моќност:
15v
Тип:
ID Keyfobs Контрола на Пристап
Име:
Видео врата телефон / врата / спогодба
Работни натпревар:
1 внатрешна следи + 1 отворено камера
Големина на Екран:
Колор TFT-lcd екран од 7 инчи
Внатрешен мониторинг:
Hands-free, говор, следење,спогодба,видео,го отклучите
Отворено камера:
IR,Боја,Водоотпорна,Поддршка infared ноќ визија
Отклучите:
Лична Карта+ Излез+ Лозинка+Монитор+СТАН
Затворен Следи функцијата:
Земете фото auto,посетител евиденција
Камерата Резолуција:
1000TVL
smart app:
СТАН Max поддршка 8 Корисник

Најдобри понуди