20 парчиња/многу црна glisten модел Мода магија Коса Чешли се меша многу дрвени Beaded Коса Клипови додатоци

20 парчиња/многу црна glisten модел Мода магија Коса Чешли се меша многу дрвени Beaded Коса Клипови додатоци

DEN 1562.00
DEN 1679.52
 

Тековен
Количина на стоки


20 парчиња/многу црна glisten модел Бесплатен Превозот Мода магија Коса Чешли се меша многу дрвени Beaded Коса Клипови додатоци
големина : за 8cm;
тежина : околу 40g;
moq : 40 компјутери; За магијата на коса и чешел : (1) Работат одлично во сите типови коса, од супер густа коса да тенка коса, долго да кратка коса. (2)Лесно да се стави во и прегратка тесни на глава, облик може да се промени во неколку секунди, 100 % прилагодлива за удобност, можете да се стегне или олабави нив по случаен избор. (3) Лесен За Употреба, Сосема Нов и висок квалитет.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
КЕРИ & CHEERYS
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
awm002
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Тип На Објект:
Headwear
Име:
магијата чешел
Стил:
Моден
Монистра:
Акрилик
чешел:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
микс
Шема:
Обична
Големина:
за 8cm
Тежина:
околу 40g
Тип:
чешел

Најдобри понуди