филтер за воздух за land Rover Range Rover административни верзија 4.4 / V8 oem:PHE000050 #FK364

филтер за воздух за land Rover Range Rover административни верзија 4.4 / V8 oem:PHE000050 FK364

DEN 599.04
 

Тековен
Количина на стоки


модел
ЗА land Rover
модел cc k W цилиндар тип година
ЗА land Rover ranger текот на III (LM) 4.4 4 мали 4 4398 210 8 затворени off-road возило 2002-2012

Други карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Land Rover Модел:
Range Rover
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Производителот Дел Број:
PHE000050
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Материјал Тип:
филтер хартија
Објектот Висина:
136
Поставување на Возило:
in
Другиот Дел Број:
13717501239
Објектот Должина:
238
Осветленост Дел Број:
13717501239
Објектот Ширина:
180
Бренд Име:
SAFIL

Најдобри понуди