Бесплатен превозот Мажите Про Велосипедизам Џерси Врвот Бел ангел Велосипед Облека mtb Лето Велосипед Кошули Велосипедизам Јакна Дише 7062

Бесплатен превозот Мажите Про Велосипедизам Џерси Врвот Бел ангел Велосипед Облека mtb Лето Велосипед Кошули

DEN 806.00
DEN 1032.96
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме проверете внимателно.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина. Скриени пред патент. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.И следење на број е достапна.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.16
wy-приклучок-крај
Бесплатен превозот Мажите Про Велосипедизам Џерси Врвот Бел ангел Велосипед Облека mtb Лето Велосипед Кошули Велосипедизам Јакна Дише 7062
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.

Други карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Број На Модел На:
Велосипедизам Дресови
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди