Љубител на жените Велосипедизам Џерси Планина Патот Велосипед Велосипед Спортски Ciclismo Кратко Sleeve Циклус Носат Облека 7069

Љубител на жените Велосипедизам Џерси Планина Патот Велосипед Велосипед Спортски Ciclismo Кратко Sleeve Циклус

DEN 806.00
DEN 1032.96
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26. Ви благодариме.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.16
wy-приклучок-крај
Љубител на жените Велосипедизам Џерси Планина Патот Велосипед Велосипед Спортски Ciclismo Кратко Sleeve Циклус Носат Облека 7069
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН.

Други карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Број На Модел На:
Велосипедизам Дресови
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди