IJB0536 Ново! Домашно милениче Серија Cremation Нараквици,трговија на ГОЛЕМО Нерѓосувачки Челик Keepsake Накит Ткаенината Алка Пепел Urn Нараквици Унисекс

IJB0536 Ново! Домашно милениче Серија Cremation Нараквици,трговија на ГОЛЕМО Нерѓосувачки Челик Keepsake Накит

DEN 416.64
 

Тековен
Количина на стоки

Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ве молиме ни e - mail.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.ви благодариме за вашето разбирање однапред. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .тогаш може да го плати. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .ви благодарам многу. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.
Повратни информации & По продажба на Услуги :
1.
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка . Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.
Wel дојде до нашата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Производ детали :
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Дијаметар:
60mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
IJB0536
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Закачам Тип:
Sainless челик накит
Повод:
Свадба/годишнината/матурска/ангажман
wight:
20g
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Парична Казна & Fashion:
Моден 316L не ' рѓосувачки челик
боја:
тон сребро.
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Најдобри понуди