Бесплатен Превозот, O вид запечатување прстен, NBR-HNBR запечатување прстен, механички печат прстен,клима уред запечатување прстен

Бесплатен Превозот, O вид запечатување прстен, NBR-HNBR запечатување прстен, механички печат прстен,клима уред

DEN 684.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
18cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
NEKPOKKA
Објектот Ширина:
15cm
Година:
2017
Објектот Висина:
4cm
Име На Модел:
21 модели
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
o-ring

Најдобри понуди