Мотоцикл Двојна Пена Сунѓер Филтер за Воздух Почиста За ХОНДА CRF250R 04-09 CRF250X 04-15 CRF450R 03-08 CRF450X 05-15 Dirt Bike

Мотоцикл Двојна Пена Сунѓер Филтер за Воздух Почиста За ХОНДА CRF250R 04-09 CRF250X 04-15 CRF450R 03-08 CRF450X

DEN 413.00
DEN 480.00
 

Тековен
Количина на стоки

Превозот време како што се следниве : 2.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара За ХОНДА :
CRF250 R-4,5,6,7,8,9 04-09
CRF250 X-4,5,6,7,8.
Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Alipay е Prefered. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.9,A,B,C,D,E,F 04-15
CRF450 R-3,4,5,6,7,8 03-08
CRF450 X-5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F 05-15
1.
Може повторно да биде употребен, лесен за чистење.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Вие ќе примите објект исто како и сликите.
Филтер За Воздух
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Материјал : двоен слој пена . можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Други карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
414-24
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал Тип:
Сунѓерот
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Најдобри понуди