Томас Кожа Нараквица со Скелет Череп, се Бунтува 925 Sterling Silver Ts Накит 2017 Сосема Нова Мода Срцето Подарок за Мажите

Томас Кожа Нараквица со Скелет Череп, се Бунтува 925 Sterling Silver Ts Накит 2017 Сосема Нова Мода Срцето

DEN 367.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Томас Кожа Нараквица со Скелет Череп
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
Coinbabi
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кубен Циркони
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Најдобри понуди