Симпатична Едноставни Креативни Транспарентен Десктоп Селотејп Носителот На Диспензерот За Чување Маскирање Лента Организатор Училиште Канцеларија Снабдување

Симпатична Едноставни Креативни Транспарентен Десктоп Селотејп Носителот На Диспензерот За Чување Маскирање

DEN 204.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки

Предмет тип : лента носителот фармацевт
Материјал : PS+ABS
Боја : зелена, жолта, беж
Големина на : 10.3*9.1*7.1 cm/4.06"*3.58"*2.76"
Функција : држете го ленти и раздавам
Состојба : сосема нов и висок квалитет.
Пакет се вклучени : 1 x лента носителот фармацевт
По услуга за Плаќање 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Испорака
По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.
Нормално, можете да recevie парцела за 25-60 работни дена.
Се врати и враќање
За исплата брод надвор
1. Recevie : задоволни , ве Молиме да ни даде на 5 ѕвезди повратните информации.
2. Recevie : не се задоволни-контактирајте со нас, ние ќе се врати или наплата.
3.Не recevie : контактирајте со нас,ние ќе испрати еден или враќање
Повратни информации 1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за задоволството на клиентите! Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2.Ако сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со пет ѕвезди, и ни препорача на други клиенти.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

боја:
Зелена, Жолта
Тип:
Канцелариски Носители
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
devoservice
Број На Модел На:
BC771046

Најдобри понуди