120 Компјутери/многу Благодарам DIY Scrapbooking Запечатување Налепници Бела Kraft Хартија Labels рачно изработени Коверти Свадба Партија Декорација

120 Компјутери/многу Благодарам DIY Scrapbooking Запечатување Налепници Бела Kraft Хартија Labels рачно изработени

DEN 99.84
 

Тековен
Количина на стоки

Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
DIY со себе. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.)
Ви благодариме за вашето внимание! Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место. Лесен за употреба. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.2 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 120 парчиња по многу.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPS-от,DHL,EMS, итн. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C003white
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди