1pcs Минијатурни Ајфеловата Кула во Париз Кула Дома Мебел Декоративни Подарок Модел На Метални Украси Дома Декорација Додатоци

1pcs Минијатурни Ајфеловата Кула во Париз Кула Дома Мебел Декоративни Подарок Модел На Метални Украси Дома

DEN 90.00
DEN 176.64
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43576]
1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банки
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

боја:
1pcs 13cm, 1pcs 10cm
Бренд Име:
OnnPnnQ
Материјал:
Метал
Стил:
Европа
Тема:
Архитектура

Најдобри понуди