Бела Боја Десктоп Гас Пролет 10-27 LCD LED Мониторот Носителот Компјутер Планината Рака Со 2 USB Порта Вчитување 2-9kgs D5

Бела Боја Десктоп Гас Пролет 10-27 LCD LED Мониторот Носителот Компјутер Планината Рака Со 2 USB Порта Вчитување

DEN 1944.00
DEN 2184.00
 

Тековен
Количина на стоки

10"-27" Гас Пролет Целост Предлогот LCD Монитор за Носител Со USB Порт Desktop TV Планината
Модел Бр. : ДС-D5 Материјал : Алуминиум Легура, SPCC челик, ABS големина на Екран : 10"-27 Вчитување : 2-9 килограми Навалување : -85°~+90° Вртливата : 180° Ротација : 360° VESA : 75*75mm/100*100mm Поддршка 2 USB Порти Боја : Црна и бела
Топло потсетување : ве молиме оставете ни боја сакавте, или ние ќе ги испрати црна боја.

Важна Напомена : 1. Сите превозот цена покажа во Aliexpress не вклучува Продолжен Област Доплата! 2. Pls проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата!! 3. Царинските Давачки и Даноци НЕ се вклучени во превозот на трошоците 4. Ве молиме оставете ги вашите канцеларија адреса за собирање на парцели. 5. Клиенти од Бразил pls оставете го вашиот CPF број во цел како вашиот царински треба. 6. Клиенти од Чиле pls ја напушти вашата РУТИНА број во цел како вашиот царински треба. 7. Clents од Аргентина pls оставете го вашиот CUIT број во цел како вашиот царински треба.
Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Loctek D5
Бренд Име:
Loctek
Предложи Големина На Екранот:
10-27
Тип:
десктоп стегање багажник
Vesa:
75x75mm/ 100x100mm
Вчитување:
2-9 килограми
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
боја:
Црна и Бела

Најдобри понуди