Мотоцикл Фалсификувани Удар Започнете Стартер Рачката на Педалата За Husqvarna TE250 TE300 2012-2015 TC250 2014-2015 Dirt Bike

Мотоцикл Фалсификувани Удар Започнете Стартер Рачката на Педалата За Husqvarna TE250 TE300 2012-2015 TC250

DEN 2642.00
DEN 3072.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
удар започнете
100% Сосема Нов .Превозот време како што се следниве : 2.Вие ќе примите објект sames на pictres.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Не го купите, ако не ги потврди можете да se нив, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.
Направени На Фалсификувани Алуминиум, Силен И Мала
Елоксирани црвено заврши ОЕМ квалитет замена телото фалсификувани од висок квалитет 7075 алуминиум Рака заеднички има цинк позлатен заврши Лесно Да се Инсталира
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара За KTM :
HUSQVARNA 250 TE / 300 TE 2012 - 2015
HUSQVARNA 250 TC 2014 - 2015 ГОДИНА
1.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

Други карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
413-3
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.37kg

Најдобри понуди