Врвен Квалитет на Нови Flex Кабел За Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 P7510 Полнење Полнење Приклучете USB Конектор Делови

Врвен Квалитет на Нови Flex Кабел За Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 P7510 Полнење Полнење Приклучете USB Конектор

DEN 172.00
DEN 245.76
 

Тековен
Количина на стоки


Врвен Квалитет на Нови Flex Кабел За Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 P7510 Полнење Полнење Приклучете USB Конектор Делови
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 P7510 Полнење Flex Кабел . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 P7510 Полнење Flex Кабел
Боја :

Други карактеристики

Бренд Име:
YRFF
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 P7510
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
како на слика
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Пакет:
без пакет
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет

Најдобри понуди