1 Парче 9 и 12&16 инчен BBQ Силиконска Маска се Справи со Кујна Маша Заклучување Дизајн Скара Клип Менгеме ' Рѓосувачки челик, Храна, Маша

1 Парче 9 и 12&16 инчен BBQ Силиконска Маска се Справи со Кујна Маша Заклучување Дизајн Скара Клип Менгеме

DEN 240.00
DEN 470.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
Бренд Име:
RSCHEF
Алатка Тип:
Маша
Комплет Број:
2
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
b002
За Бројот:
5
По завршувањето:
Силикони

Најдобри понуди