Srjtek Нови 7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Дисплеј За Innolux AT070TN94 20000600-12 LCD Екран AT070TN94 V1 V. 1 AT070TN92 V. X Замена

Srjtek Нови 7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Дисплеј За Innolux AT070TN94 20000600-12 LCD Екран AT070TN94 V1

DEN 1327.20
 

Тековен
Количина на стоки


Srjtek Нови 7" инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Дисплеј За Innolux AT070 TN94 20000600-12 LCD Екран AT070 TN94 V1 V. 1 AT070 TN92 Замена Слободни Алатки

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за AT070TN94
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
srjtek
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина:
7 inch
Број На Модел На:
за AT070TN94
codition:
во парк,подготвени да брод
време на испорака:
1-2 работни дена
компатибилен за:
за AT070TN94 екранот
функција 1:
За AT070TN94 lcd Екран
функцијата 2:
За AT070TN92 екранот
Функција 3:
За AT070TN94 lcd дисплеј
Употреба 1:
За at070tn92 V. X lcd екран
Употреба 2:
За AT070TN94 V1 lcd екран

Најдобри понуди