Granny Шик Сосема Нова Мода Накит Mens Висок Квалитет На Црна Вистински Плетенка Кожа Нерѓосувачки Челик Хривнија

Granny Шик Сосема Нова Мода Накит Mens Висок Квалитет На Црна Вистински Плетенка Кожа Нерѓосувачки Челик Хривнија

DEN 576.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки

Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.66 инчи) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребрена/Злато Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)
Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12mm(ширина); 22cm(8. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ви благодариме!
. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).

Други карактеристики

Метална боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Магнет
Број На Модел На:
2026S152
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Судбината Љубов
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
кожа braclet
Функција:
Декорација
Големина:
12mm(width); 22cm(8.66inches)
Повод:
Партијата;Подарок;Танцување;Travel
боја:
Сребрена/злато

Најдобри понуди