925 Sterling Silver Кајсија Лист Студ Обетки За Дама 2018 Нова Мода Роденденски Подарок Трендовски Накит За Жените Да Одат На Партија

925 Sterling Silver Кајсија Лист Студ Обетки За Дама 2018 Нова Мода Роденденски Подарок Трендовски Накит За

DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
877357061357935
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
месечината&пијано
is_customized:
No
Број На Модел На:
yed18019

Најдобри понуди