Q489 2017 скицата велосипедизам дресови кратко sleeve Лето влага апсорпција, пот Велосипедизам дресови кратки ракави, поставено

Q489 2017 скицата велосипедизам дресови кратко sleeve Лето влага апсорпција, пот Велосипедизам дресови кратки

DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка.
01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени авто-заклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спорт
патент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа
02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.Ви благодариме за разбирањето! 3.
06 Еластична Корселе : Прошируваат еластичен корселе, зголемување на стегне област, ќе не боли половината. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме и имаат убав ден. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.
08 3 D Стерео Перница : Три-димензионални пот слот, влага пропустливост, ефективна топлина и пот празнење, чувајте
возат се исуши, без мирис. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно.

Други карактеристики

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Број На Модел На:
Q489
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди