Природни 110g Labradorite Падна Камен Kambaba Jaspere Исцелување Мушка Точка Чакра Големи димензии Кристал Реики Слободни Торбичка Испрати Случаен избор

Природни 110g Labradorite Падна Камен Kambaba Jaspere Исцелување Мушка Точка Чакра Големи димензии Кристал

DEN 321.00
DEN 416.64
 

Тековен
Количина на стоки


Падна камења во мешани димензии и облик.
Материјал : Labradorite
Големина : приближно 6555ММ
Тежина : околу 90g
Пакет : со еден сомот торбичка.
Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
110G
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
22mm
Број На Модел На:
TB036
Бренд Име:
YWG Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Роуз Кварц

Најдобри понуди