Geisha фустан во боја секси cheongsam Џез DJ женски носии пејач фаза перформанси покаже Партија бар вокалист танц тим

Geisha фустан во боја секси cheongsam Џез DJ женски носии пејач фаза перформанси покаже Партија бар вокалист

DEN 2841.00
DEN 4508.64
 

Тековен
Количина на стоки


Големини :
Овој фустан е погодна за жените кои
висина : 156-175cm ( 4'11"~5'9" )
тежина : 45-60kg ( 94~130 кг )
фустан само
Ве молиме да понудат на своите биста половината и колковите
Треба капа и маска за да се јавите на продавачот
Купувачи се покаже

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex,Ацетат,Rayon
Бренд Име:
LOBUDEK
боја:
Многоцветни
Големина:
S M L XL
Танц Тип:
Ballroom танцува,ЏЕЗ,DJ
Стил:
личност,плима,посебни,мода,тенок,фаза костим за перформанси
користат за:
пејачка,танчерка,ѕвезда,ноќен клуб,Бар,сцена,костими,DJ,DS,џез,партија
Тип:
моден чуден и посебен, еден-парче облека секси костим

Најдобри понуди