ABS Хром Автомобил Табла Воздух Излезот на Пропустливи Трим Покрие Налепница Декорација Рамка За Hyundai Tucson 2015 2017 Авто додатоци

ABS Хром Автомобил Табла Воздух Излезот на Пропустливи Трим Покрие Налепница Декорација Рамка За Hyundai Tucson

DEN 389.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
SYAUAWTO
Име На Модел:
Автомобил Табла Воздух Излезот На Пропустливи Трим Маска
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
abs хром
Година:
Hyundai Tucson 2015 2016 2017
Објектот Висина:
1inch

Најдобри понуди