Formatter Одбор За HP Laserjet 2015 P2015D 2015D Q7804-69003 Q7804-60001

Formatter Одбор За HP Laserjet 2015 P2015D 2015D Q7804-69003 Q7804-60001

DEN 1055.00
DEN 1318.08
 

Тековен
Количина на стоки

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
• За HP P2015 P2015 D
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).тоа е добро и за продавачот и
купувачот. Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или
купување.
• Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.
• Задоволство на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
• Прифаќаме само Али-плати трансакции. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Без да остави порака ,ќе брод P2015
• Нови,добра работа,тестирани пред превозот.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме квалитетна услуга.

Други карактеристики

Број На Модел На:
P2015
Бренд Име:
SWZNPART
Тип:
Други
Состојба:
Нови

Најдобри понуди