Топ Препорачуваме НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ЛУКСУЗНИ Завеси Подготвени Направени Со Монистра За Вила Бесплатен Превозот

Топ Препорачуваме НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ЛУКСУЗНИ Завеси Подготвени Направени Со Монистра За Вила

DEN 762.00
DEN 1229.28
 

Тековен
Количина на стокиЗавесата На Упатство За Купување :
1. Цената вклучува 1 парче ( 1 панел ) .
2. Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме C ustom-направи цел . Нашата работилница ќе го направи завеси токму како ваша мерка.
3. Топ стил може да се прилагоди ,премногу.
4. Ако ви треба исти навлаки или маса крпа , ве молиме контактирајте со нас слободно.
5. Ако вие само треба материјал , без третман . Тоа е во ред.
Боја No. 1,
Боја No. 2,
Боја Бр 3

Други карактеристики

Големина:
110 cm W x 215 cm H, 110 cm W x 270 cm H, 150 cm W x 250 cm H, 150 cm W x 270 cm H, 180 cm W x 260 cm H, 210 cm W x 250 cm H, 240 cm W x 250 cm H, 300 cm W x 270 cm H, 350 cm W x 270 cm H
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Хотел
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Број На Модел На:
20170412
Шема:
Флорални
Тип:
Цевка Завеса
Бренд Име:
bIgmUm
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шаблон Тип:
Флорални
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот

Најдобри понуди