2017 Велосипедизам Џерси Половина Прст Велосипед Ракавици Мажи Жени Гел Подлога Shockproof mtb Велосипед Ракавици luvas guantes ciclismo пад на превозот

2017 Велосипедизам Џерси Половина Прст Велосипед Ракавици Мажи Жени Гел Подлога Shockproof mtb Велосипед Ракавици

DEN 417.00
DEN 603.84
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот . Материјал : микрофибер,Lycra Водат дише Lycra,95% памук, крпи,хексагонална 3 D ГЕЛ дланка подлога да Shockproof,antiskid силикони Боја : како што е прикажано Пакет Вклучува :
1 Pair x Велосипедизам Половина Прст Ракавица
- ПРЕВОЗОТ -
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Опис : 100% нов Повеќе убави и стилски. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
- ПОВРАТНИ информации -
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
- Се ВРАЌА -
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Невидливи лесно да се повлече дизајн, Удобно, дише, атрактивен изглед Добро за : велосипедисти, патници, фитнес. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Перат
Тип:
Половина Прст
Број На Модел На:
AG2013
Пол:
Мажи
Бренд Име:
weimostar
Материјал:
Микрофибер,Полиестер

Најдобри понуди