CAMMITEVER 3Pcs Перница Eyeshade Earplug Вратот Поддршка Патување Главата Остатокот Перница Патување Перница У Облик на Заводот Автомобил Перница 44*26.5 cm

CAMMITEVER 3Pcs Перница Eyeshade Earplug Вратот Поддршка Патување Главата Остатокот Перница Патување Перница

DEN 213.00
DEN 366.72
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 44x26.5cm

Други карактеристики

боја:
Црна
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
CAMMITEVER
Употреба:
Патување
Функција:
Анти-Статички,Гумени
Пополнување:
Микрофибер
одделение:
одделение А
тема count:
≥600TC
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
0-0.5 kg
Дел:
Вратот
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Број На Модел На:
Перница
Обликот:
U-Форма

Најдобри понуди