БОНБОНИ КИНОЛОШКИ Куче, Мачка Милениче Мека Корални Руно Топло Термо Ќебе Шепа Печати Мат клима Ќебе 3Color D0206

БОНБОНИ КИНОЛОШКИ Куче, Мачка Милениче Мека Корални Руно Топло Термо Ќебе Шепа Печати Мат клима Ќебе 3Color

DEN 224.00
DEN 235.20
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов. Материјал : Корални Руно Боја : Розова, Беж, Кафе Големина : S, M, L S : 60x40cm M : 80x60cm L : 100x80cm Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.39 инчен Тежина : S : 80g M : 130g L : 220g Пакет Содржина : 1 x милениче ќебе

Други карактеристики

Големина:
S 60x40cm, M 80x60cm, L 100x80cm
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
D0206
Тип На Објект:
Кревет Ќебиња
Бренд Име:
Cawayi Кинолошки
Шема:
Животните
Функција:
Патување
Измијте Стил:
Рака Мие
Тежина:
250g
Материјал:
корални руно

Најдобри понуди