24*20*60*125of 4 флејта ХСС крајот мелница за CNC фреза алатка мелници машина

24*20*60*125of 4 флејта ХСС крајот мелница за CNC фреза алатка мелници машина

DEN 1330.56
 

Тековен
Количина на стоки

Услови на Превозот : Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете ја вашата погоден превозот метод ,ние нудиме бесплатен превозот исклучок на некои coutries само од кина пост воздух mail , купувачот, исто така може да се користи изразат компанија ,како што се "ЕМС" "ПРОЗОРЦИ","DHL",Fedx,ТНТ"и така натаму ,но купувачот треба да плаќаат за превозот цена ,и потврди се со нас кога ќе го поставите цел .
Пакување :
Секој компјутер спакувани во една пластична кутија ,можете да прочитате спецификација на налепница на кутија .Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да направат нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност квалитетот на Производот програма за обработка на текст : 1).Предмети се испраќаат само по плаќања и превозот надомест се потврди . Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни надвор и дома. На fter-продажбата на услугата :
ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката ,ако постојат некои неочекувани проблеми се случи,ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пријателски во следниве начини : Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.

Други карактеристики

Бренд Име:
HPC
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
24*20*60*125
Обложување:
Без слој

Најдобри понуди