10pcs Висок Квалитет За Samsung Галакси АЦЕ 4 BIANCO G316 СМ-G316H или G316F Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Panel

10pcs Висок Квалитет За Samsung Галакси АЦЕ 4 BIANCO G316 СМ-G316H или G316F Екран на Допир Digitizer Пред

DEN 1248.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

боја:
G316H Црна, G316H Бела, G316F Црна, Бела G316F
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Samsung Галакси АЦЕ 4 BIANCO СМ-G316H G316F G316
Компатибилен Бренд:
Samsung
Екранот:
4.0
Бренд Име:
AnnFlat
боја:
црна, Бела
Екранот:
4.0 инчен
Замена На Делови:
За Samsung Галакси АЦЕ 4 BIANCO СМ-G316H G316F G316 Екран на Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Најдобри понуди