симулација на животните бел тигар за 22cm бебе тигар кукла мека кадифен играчки Божиќ подарок b0149

симулација на животните бел тигар за 22cm бебе тигар кукла мека кадифен играчки Божиќ подарок b0149

DEN 696.00
DEN 1392.00
 

Тековен
Количина на стоки


објектот е за 22cm играчка , едно парче.
ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други играчки со себе од мојата продавница .
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, веднаш штом ќе ја добијат својата цел. ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
t746
Материјал:
Памук
Животни:
тигар
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Најдобри понуди