120Pcs 2.4 mm Топката Мушка Синџири 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Extender за Pendant Накит Наоди

120Pcs 2.4 mm Топката Мушка Синџири 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Extender за Pendant

DEN 2448.00
DEN 2879.52
 

Тековен
Количина на стоки

И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8.
Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Други карактеристики

Големина:
40cm about 16inches, 45cm about 18inches, 50cm about 20inches, 55cm about 22inches, 60cm about 24inches, 65cm about 26inches, 70cm about 28inches, 75cm about 30inches, 80cm about 32inches, 20cm bracelets
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Железо
Производ Карактеристики:
Топката Мушка Синџир Ѓердани
Објектот Тежина:
5g
Објектот Висина:
0.24cm
Бренд Име:
aczuv
Објектот Должина:
0.24cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.24cm
Објектот Дијаметар:
0.24cm
Број На Модел На:
AZ116
затворач големина:
12mm

Најдобри понуди