LUBOV Новина Interlink Кругови Pendant Dangle Обетки Предизвика Кристал Декорација Капка Обетки Претерани Жените Накит

LUBOV Новина Interlink Кругови Pendant Dangle Обетки Предизвика Кристал Декорација Капка Обетки Претерани Жените

DEN 62.00
DEN 103.20
 

Тековен
Количина на стоки


Новина Interlink Кругови Pendant Dangle Обетки Предизвика Кристал Декорација Капка Обетки Претерани Жените Накит 2017 Производ : Мода жените earring Материјал : алуминиум/Кристал Тежина : 10g
Боја : анти сребро Количина : 1pair Пакување : 1pair/opp вреќа 2pair или повеќе добиете 10% попуст Почитувани Купувачи,
1. Цел ≥7 ДОЛАРИ, да го прифати микс цел, Бесплатен Превозот преку Кина Пост.
2.Ако сте задоволни , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
3.Ако вашата набавка е над 150 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
4. Ако сте руски Пријатели , љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
кристал кристал студ earring
Пол:
Жените
Бренд Име:
LUBOV
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Студ обетки потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Студ обетки Боја:
шарени
Студ обетки Стил:
Моден
Сребрени Обетки Материјал:
легура & кристал
Обетки За Жените Пакување:
OPP вреќа
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок
Стил:
Класичен и Романтичен
Функција:
Егзотични, Животната Средина

Најдобри понуди