diy пејзаж дијамант сликарство Круг вежба дијамант везови кристал 5d крстот бод Занаети Зима снег везана Z003

diy пејзаж дијамант сликарство Круг вежба дијамант везови кристал 5d крстот бод Занаети Зима снег везана Z003

DEN 262.00
DEN 476.16
 

Тековен
Количина на стоки

Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја та
3. Доволно смола дијаманти
2. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ако сакате,ве молиме Контактирајте со нас. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. 2, Според боја код, изберете боја во чинија . Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Стап дијаманти на соодветниот симбол на платно со помош на пинцета; 5. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага, ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? 5 D коцка дијамант нерешено, подготви уште еден иновативен дијамант Дијамантски сликарство е нов популарни производи.

Други карактеристики

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 40*50cm, 50*60cm, 60*80cm
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди