5Pcs Нов Висок Квалитет на Мелница за Месо Делови Број на заби 26/11 Дијаметар 24.5 MM

5Pcs Нов Висок Квалитет на Мелница за Месо Делови Број на заби 26/11 Дијаметар 24.5 MM

DEN 265.92
 

Тековен
Количина на стоки

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.(Бидејќи тоа е рачни мерења на локации, може да има некои грешки)

Други карактеристики

Тип:
Мелница За Месо Делови
Број На Модел На:
Мелница За Месо Делови

Најдобри понуди