Chashma Бренд Оптички Очила мажите бизнис rimless очила чист титаниум висок квалитет на модата frameless наочари јасно леќи

Chashma Бренд Оптички Очила мажите бизнис rimless очила чист титаниум висок квалитет на модата frameless наочари

DEN 1571.00
DEN 1915.20
 

Тековен
Количина на стоки

Chashma Бренд Оптички Очила мажите бизнис rimless очила чист титаниум висок квалитет на модата frameless наочари јасно леќи
Golden
Сребро.
Нашата Услуга :
1. Оптички Очила Рамка
2. Читање Очила
3. Очила за сонце
4. Се Прилагодите На Рецепт Леќи
Четири Чекори за да се Направи Рецепт Леќи :
1. ОДБЕРЕТЕ РАМКА
2. ИЗБЕРЕТЕ ЛЕЌИ
Ако не сте сигурни која леќи треба, тогаш ве молиме да ни ги испратите вашите рецепт и рамка линк, ние ќе ви даде најдобра опција.
3. МЕСТО ЦЕЛ ЗА РАМКА И ЛЕЌИ
4. ПРОЦЕСОТ
Ние ќе се прилагодите на рецепт леќи, и да ја инсталирате леќи на рамката и испрати подготвени очила, што е потребно за 3-10 работни дена согласно со рецептурата.
Испорака
7-60 дена delievery од Пост, како што се : E-пакет/ Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Воздух Mail.
7-10 дена delievery од Comercial Изразат како што курирската служба DHL/ Федекс, Aramex,ТНТ..
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања за стоката, ние ќе ви одговори пораки одеднаш ако тоа е Кинески работно време (од 8 : 30 am - 12 часот )
По Услуга :
Кога ќе ги примените стоки, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со тоа. вашата поддршка е многу важно за нас.
Ние селектирани секој очила , и тестирани секој рецепт леќи пред пратката да се обезбеди без грешка.
Ако постои било каков проблем, на пример : Квалитет проблем, стока оштетена, Рецепт во ред, Рамка Модел, боја, големина, не се исти како и веб-сајт, тогаш ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Титаниум
Број На Модел На:
6605
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Chashma
Тип На Објект:
Eyewear Рамка
eyewear:
очила rimless
Точка име :
Chashma Бренд Оптички Очила мажи
МАТЕРИЈА:
Титаниум
Стил:
Мода, Класика
Боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
квалитет:
AAAAA+
Може да се направи на Рецепт Леќи:
Yes
мерење:
53-17-138(леќа ширина-мост-храм)
Додатоци:
Чиста Крпа, Пластични Случај

Најдобри понуди