CC&BYX Романтична Headmade Цвет И ја Остави Косата Стапови За Користење на Жените Во Свадба Партија Коса Свадба Додатоци Накит Tiara9388

CC&BYX Романтична Headmade Цвет И ја Остави Косата Стапови За Користење на Жените Во Свадба Партија Коса Свадба

DEN 582.00
DEN 894.72
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
CC&BYX Романтична Headmade Цвет И ја Остави Косата Стапови За Користење на Жените Во Свадба Партија Коса Свадба Додатоци Накит Tiara9388
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Headmade Цвет Коса Стап Свадба Коса Додатоци
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
губење на стап
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CC&BYX
Обликот:
Цвет
губење на стап:
Романтични
Свадба Додатоци:
свадба коса додатоци
Headmade:
накит
Цвеќиња:
тиара

Најдобри понуди