200pcs , Особено за вас Срце лепило печат налепница за печење пакет Cookie пакување DIY Мултифункционален етикетата

200pcs , Особено за вас Срце лепило печат налепница за печење пакет Cookie пакување DIY Мултифункционален етикетата

DEN 134.40
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот :
Големина : околу 30*30мм секој еден.
Количина : 1lot=10sheets=200pcs малку налепница.
Материјал : Лепило Kraft Хартија налепница .
Испрати меша бои/дизајни , ви благодариме.
Pls забелешка : бидејќи на фото светлина, вистински објект боја ќе се малку различни од фотографијата.

Други карактеристики

Бренд Име:
leaffei
Возраст:
>6 години
Обликот:
како фото
Големина:
see description
Број На Модел На:
види опис
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди