12 * 12 * 7.3 B3F - 4055 светлина на допир се префрлите Копче за префрлање на домашното увозот веднаш

12 * 12 * 7.3 B3F - 4055 светлина на допир се префрлите Копче за префрлање на домашното увозот веднаш

DEN 292.00
DEN 374.40
 

Тековен
Количина на стоки


12 * 12 * 7.3 B3 F - 4055 светлина на допир се префрлите Копче за префрлање на домашното увозот веднаш
10pcs/многу

Други карактеристики

боја:
10pcs пакет
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
5 години
Број На Модел На:
12 * 12 * 7.3 B3F - 4055 светлина на допир се префрлите
Карактеристики:
12 * 12 * 7.3 B3F - 4055 светлина на допир се префрлите
сертификација:
CCC

Најдобри понуди