2 Парчиња ФОЛКСВАГЕН Frontscheinwerfer Horizontale Позиција Сензор За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 GTI Passat CC Tiguan 1K0 941 274 В 1K0941274C 1T0907503B

2 Парчиња ФОЛКСВАГЕН Frontscheinwerfer Horizontale Позиција Сензор За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 GTI Passat CC Tiguan

DEN 2851.00
DEN 3168.00
 

Тековен
Количина на стоки


Плаќање
Ние само ќе го прифати ЗАЧУВАМ плаќање. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок.
Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја данок
. купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
ние многу продажба на ОЕМ делови и високо-квалитетни резервни делови, во исто време, ние обезбедување на нивната посветеност на квалитетот. Мора да контактирате со нас
пред 15-от ден ако има било какви проблеми. Сите фотографии се вистински фотографии.
Враќање & Гаранција :
Сите предмети имаат рок од 15 дена по денот ќе примите радио за да го пробате. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден. Се враќа мора да биде испратена назад до нас во рок од 15
дена по добивањето! Ако тоа не е прашање квалитетот, враќањето и оригинални превозот треба да
да се стави во купувачите страна.
Царински даноци :
Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.
2 Парчиња ОЕМ "ФОЛКСВАГЕН" Frontscheinwerfer Horizontale Позиција Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 GTI Passat CC Tiguan 1 K0 941 274 В 1 K0941274 C 1 T0907503 B НОВИ ВИСТИНСКИ СВЕТЛАТА НИВО СЕНЗОР со СТОЛБОВИ 200 Hz / 4 игли Дел бр : 1 T0 907 503 Б 1 K0 941 274 В Заменети со : 1 T0 907 503 НА Оваа точка одговара со овој возила : За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 2006-2009 За "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 2006-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 2006-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" ПОМИНЕ CC 2009-2012 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2012-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 2006-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" JETTA Варијанта 2008-2009 "ФОЛКСВАГЕН" GOLFS portnagen 2010-2014 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ Sportwagen 2010-2014 Пакетот вклучува : 2 Парчиња Frontscheinwerfer Horizontale Позиција Сензор 1 K0941274 C
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1.
Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти.
Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе бидеме среќни да ви послужи,
ви благодариме.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата добиваат адреса е точна. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет.

Други карактеристики

Повторливост:
no
Hysteresis:
no
Мерен Опсег:
no
Резолуција:
no
Тип На Сензор:
Холцер
Чувствителност:
no
линеарна:
no
Бренд Име:
Ausmarta
Име на производ:
Horizontale Позиција Сензор
Компатибилен Дел Број:
1K0941274C 1K0 941 274 В 1K0-941-274-C
Компатибилен дел number1:
1T0907503B 1T0 907 503 Б 1T0-907-503-Б
Одговара Модели:
ФОЛКСВАГЕН Голф 6 GTI Passat CC

Најдобри понуди