10 компјутери/многу Најлон Лента Zip Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает 12 Инчен 30 cmDIY Прибор за Шиење Облека 13 Бои

10 компјутери/многу Најлон Лента Zip Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает 12 Инчен 30 cmDIY

DEN 81.00
DEN 96.00
 

Тековен
Количина на стоки


1.100% Сосема Нов &Висок Квалитет.
2 износот 10pcs
3.Патент вкупна Должина : (30cm 12 инчи) ( прибл.)
4.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.
Пакет : 10pcs x патентите
10574

Други карактеристики

Големина:
30cm
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Невидливи
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Дом Текстил
Број На Модел На:
Патент
Тип На Производ:
Патентите
Бренд Име:
WHPHous

Најдобри понуди