висок квалитет 20mm 22mm 24mm Кожа Види Рака Човек Види Ремени Црна, кафена и сива Нерѓосувачки Челик Тока Дебела линија Види Бенд

висок квалитет 20mm 22mm 24mm Кожа Види Рака Човек Види Ремени Црна, кафена и сива Нерѓосувачки Челик Тока

DEN 634.00
DEN 763.20
 

Тековен
Количина на стоки

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг. 2. Нашите производи се направени во вид, реалната слика, не прават било какви промени. 3. Ние го избере платформа препорачува логистика, ефикасен, брз и безбеден, постојат логистика следење на информации. 4. да се избегне губење на стоката, како ќе се изгуби, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и мора да биде точно и специфични 5. ние би сакале да се изгради долгорочен деловен однос со вас, и високо ценети од кои можете да не контактирате за повеќе compititive цена.
На часовникот не е за продажба, во Рамките на опсег

Други карактеристики

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
BS05
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
GETALIA

Најдобри понуди