YAOPEI 12141709616 Вратило Позиција Сензор За BMW E36 E46 E39 320 323 325 328 330 525 528 530 M3 X3 Х5 Z3 Z4 1996-2006

YAOPEI 12141709616 Вратило Позиција Сензор За BMW E36 E46 E39 320 323 325 328 330 525 528 530 M3 X3 Х5 Z3 Z4

DEN 472.00
DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки


Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
JJ Autoparts
Детали за производот 12141709616 Вратило Позиција Сензор За BMW E36 E46 E39 320 323 325 328 330 525 528 530 M3 X3 Х5 Z3 Z4 1996-2006
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Други карактеристики

линеарна:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Резолуција:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Осветленост Дел Број:
12141709616
Производителот Дел Број:
12141709616
Чувствителност:
Стандард
Тип:
Фотоелектрически
Сместување:
Вратило
Материјал:
Стандард
боја:
како Слика
Другиот Дел Број:
12141709616
Производителот Дел Број:
12141709616
Состојба:
Нови
Тип:
Вратило Позиција Сензор

Најдобри понуди