Ресторан келнерка униформи долг ракав келнерка униформа тесто готвач униформи домаќинство облека угостителство облека NN0152 W

Ресторан келнерка униформи долг ракав келнерка униформа тесто готвач униформи домаќинство облека угостителство

DEN 1399.00
DEN 2544.00
 

Тековен
Количина на стоки


Човек(CM) Висина на Половината Тежина L 165-172 76 55-60 XL 170-175 80 60-65 2 XL 170-175 83 65-70 3 XL 172-180 90 65-80 4 XL 175-185 93 70-85
Жена(CM) Висина на Половината Тежина L 155-160 66 45-50 XL 160-165 73 50-55 2 XL 165-170 80 55-60 3 XL 165-172 83 60-65 4 XL 168-175 86 65-70

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Spandex
Број На Модел На:
NN0152
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Тип На Објект:
Додатоци

Најдобри понуди